Skip to content

İnşaat Sektöründe Hassas Dökümün Yeri

İnşaat endüstrisi, sağlamlık, dayanıklılık ve uzun ömür gerektiren bir alan olup, BRK Metal bu sektöre yönelik yüksek mukavemetli ve kaliteli hassas döküm çözümleri sunmaktadır. İnşaat makinelerinden yapısal komponentlere kadar geniş bir kullanım alanı bulan ürünlerimiz, en sıkı kalite standartlarını karşılar.

İnşaat Endüstrisine Güç Katmak

İnşaat makineleri, yüksek yük kapasitesine, aşınmaya ve hava şartlarına karşı dirençli olmalıdır. BRK Metal, inşaat sektöründe kullanılan vinçlerden beton mikserlerine, ekskavatörlerden yol yapım ekipmanlarına kadar her türlü ağır hizmet tipi makine için hassas döküm parçalar üretmektedir. Bu parçalar, inşaat projelerinin verimliliğini ve güvenliğini maksimize etmek üzere tasarlanmıştır.

Biz, her bir döküm parçasını, ağır yükler ve sürekli mekanik stres altında bile mükemmel performans göstermesini sağlayacak şekilde mühendislik yaparız. BRK Metal’in ürettiği parçalar, kritik yapısal bileşenlerden tutucu kollarına kadar inşaatın her alanında, kalite ve dayanıklılık anlamında endüstri lideri olma özelliğini taşır.

Hassas döküm yöntemlerimiz, kompleks geometriler ve yüksek mukavemetli alaşımların kullanımını içerir. Bu sayede, inşaat ekipmanları, en zorlu çalışma koşullarına ve çevresel etmenlere karşı bile direnç gösterir. Ayrıca, parçalarımız, tahribatlı ve tahribatsız testlerle, kalite ve dayanıklılığın her zaman en üst düzeyde olduğunu garanti altına almak için sıkı bir kontrol sürecinden geçirilir.

BRK Metal, inşaat endüstrisine yönelik hassas döküm çözümleri ile, müşterilerimize en güçlü ve en güvenilir ürünleri sunmayı taahhüt eder. İnşaat sektöründe, kalitenin önemini bilen ve bu alanda uzmanlaşmış bir döküm ortağı olarak, projelerinizi başarıya taşımak için buradayız.

Sizi Arayalım
İletişim

İster telefonla, ister e-posta ile ya da doğrudan iletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz, en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacaktır.

Neden BRK Metal?

Üretiminin %60’ını yurtdışında gerçekleştiren BRK Metal, Avrupa’da birçok tanınmış şirketin onaylı tedarikçisidir. Genç ve yetenekli kadrosuyla müşteri odaklı çalışan BRK Metal, kalitesinden ödün vermeden uygun maliyetlerle üreterek müşterilerine zamanında ve sorunsuz teslimatlar yaparak güvenilir bir tedarikçi olduğunu kanıtlamıştır.

ISO 9001:2015 üretim prensibi ile birçok müşterinin memnuniyetini kazanmış ve teknolojik altyapı yatırımlarıyla gün geçtikçe daha fazla dikkat çeken döküm (investment casting) yöntemini bilmeyen ve kullanmayan şirketlerden daha fazla ilgi çekmeyi başarmıştır.